В Україні заборонили рибалку: що загрожує порушникам із 1 листопада.


Українські водойми забороняють вилов риби в зимових ямах
З 1 листопада починається осінньо-зимова заборона на вилов водних біоресурсів у водоймах України. Цю інформацію повідомили в "Юридичному Телеграмі".
В холодний період риба стає особливо вразливою, вона скупчується у природних заглибленнях водойм і проводить зиму у стані зниженої активності. Введення сезонних обмежень на вилов риби є важливим заходом для її охорони. Ці обмеження діятимуть до початку нерестового періоду 2025 року.
Проте, можна рибалити у цей період, але не в місцях зимувальних ямах. Якщо водойма покрита льодом, то дозволяється використовувати будь-які зимові вудки або жердини.
Якщо немає льодового покриву, рибалити можна такими способами: нахлистом, донною снастю, поплавочною вудкою або спінінгом.
Під час риболовлі один рибалка може мати не більше 7 гачків, незалежно від того, чи використовує він натуральну або штучну приманку. Заборонено використовувати гачки, у яких відстань від струмка до кінчика жала перевищує 10 мм, протягом періоду заморозків.
Порушення правил риболовлі у цей період можуть мати серйозні наслідки. Рибалку можуть оштрафувати, притягнути до кримінальної відповідальності або зобов'язати виплатити компенсацію за завдану шкоду рибним ресурсам.
Читайте також
- Зеленський оголосив ППО головним пріоритетом та повідомив про нові домовленості з партнерами
- 5000 гривень на школяра: українцям розповіли правила отримання виплати
- Інструмент для Трампа: Грем розповів про плани Сенату розглянути найпотужніші санкції проти Росії
- Військова допомога Україні може зрости: єврокомісар назвав конкретні цифри
- Правило 30 днів запровадили для українців у Польщі: можна втратити все
- "Безкоштовний роумінг" в ЄС виявився з каверзою: кому з українців доведеться доплачувати