Спільні оборонні підприємства України та Європи: як вони працюють.


Українська оборонна промисловість підкріплює партнерство з Європою
Україна і Європа активно співпрацюють у створенні спільних оборонних підприємств. Лідером у цьому напрямку наразі є Німеччина.
На даний момент такі підприємства поки що функціонують як ремонтні центри, проте це лише перший етап. В майбутньому вони будуть займатися виробництвом готової зброї, повідомили в Міністерстві стратегічних галузей промисловості.
Також українські виробники отримують доступ до передових технологій європейських компаній-партнерів. Це допомагає зміцненню зв'язків між українською та європейською оборонною промисловістю, а також між українськими виробниками та урядами країн-партнерів.
"Після нашої перемоги Україна матиме потужний оборонний комплекс з великим обсягом виробництва, тому потрібні покупці. Наразі ми налагоджуємо необхідні партнерські відносини. Відповідні представники міністерства зазначають що наші партнери з цікавістю придбають українську зброю, перевірену в реальних бойових умовах та відповідну їхнім вимогам. "
Крім того, країни-партнери виявляють інтерес до приватних українських оборонних підприємств.
"Приватні виробники України є лідерами на ринку безпілотників, засобів радіоелектронної боротьби, бронеавтомобілів та інших галузей. Вони розширюють свою діяльність, впроваджують нові виробничі лінії та вдосконалюють свої навички", - підкреслюють у компанії "Українська бронетехніка".
Читайте також
- У Херсоні окупанти атакували авто головного рабина — що відомо
- МЗС відповіло на заборону Угорщини на в'їзд деяким українцям
- У Білому домі пригрозили РФ у разі відмови від завершення війни
- Коли Україна отримає нові системи Patriot — Мерц назвав термін
- У НАТО заявили, що мають план "нейтралізації" Калінінграда
- США затримують поставки Patriot Швейцарії через допомогу Україні