Повідомлення про масові замінування: поліція відзвітувала про результати перевірок.


У поліції перевірили заяви про замінування, але виявили їх неправдивими. Про це повідомили у пресслужбі Національної поліції.
Більшість інформацій про замінування надійшла з IP-адрес, що належать до Росії. Загалом, було розглянуто понад 2 тисячі дзвінків, і в основному, це була інформація про мінування адмінбудівель.
За неправдиві повідомлення про загрозу безпеці людей порушено кримінальні справи згідно статті 259 Кримінального кодексу України.
Сьогодні, 14 жовтня, в Києві сталася Хвиля заяв про мінування державних установ і навчальних закладів. Бомботехніки і кінологи працюють на місцях, а поліція перевіряє об'єкти, щодо яких надійшли анонімні повідомлення про замінування. Також, у різних регіонах країни, електронні адреси органів державної влади, місцевого самоврядування та інших об'єктів отримали анонімні листи з загрозами. Зараз проводяться перевірки.
Також було повідомлено, що понад 60 закордонних дипломатичних установ України отримали анонімні листи про замінування. Такі ж листи отримали й структурні відділи МЗС України. У деяких випадках дипломатам довелося тимчасово припинити консульське обслуговування, але після перевірок його знову відновлено.
Глава МЗС Андрій Сибіга наказав посилити заходи безпеки в українських дипломатичних установах. Дипломати будуть у тісному контакті з правоохоронцями і органами влади країн перебування для проведення безпекових перевірок, якщо це буде необхідно.
Читайте також
- Телефон дочки скандального судді Вовка став доказом у справі Дубінського
- $44 млн у газ і сонце: «Метінвест» страхує виробництво від нових блекаутів
- Марганець, який обстрілює РФ із артилерії, замовив скляні зупинки для транспорту за 8 млн
- «Дія» запустила пʼять нових військових облігацій
- Здатні знищувати кораблі та літаки: розвідка презентувала власні морські дрони
- РФ масовано атакувала дронами Сумщину, вибухи лунали на Волині та Прикарпатті